2023 Ford Bronco OUTER BANKS
| Stock Number: | T1032 |
| VIN Number: | 1FMDE5BH2PLB12824 |
| Mileage: | 35,689 miles |
| Efficiency: | 19 miles city / 21 miles hwy |
| Body Style: | 4-Door |
| Exterior Color: | Dark Shadow Grey Clearcoat Metallic |
| Interior Color: | Gray |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 2.3L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$40,995
View Details
2015 Ford F-350 Super Duty XLT
| Stock Number: | T1012 |
| VIN Number: | 1FT8W3DT7FEB27461 |
| Mileage: | 150,451 miles |
| Efficiency: | 15 - 17 miles city / 20 - 23 miles hwy |
| Body Style: | Crew Cab Long Bed 4WD |
| Exterior Color: | WHITE |
| Interior Color: | GRAY |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 6.7L V8 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$29,995
View Details
2011 Ford F-350 Super Duty LARIAT
| Stock Number: | T1031 |
| VIN Number: | 1FT8W3BT3BEC65382 |
| Mileage: | 188,578 miles |
| Efficiency: | 13 - 15 miles city / 20 miles hwy |
| Body Style: | Crew Cab |
| Exterior Color: | SILVER |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 6.7L V8 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$28,995
View Details
2024 Ford Edge SEL
| Stock Number: | T1022 |
| VIN Number: | 2FMPK4J9XRBA94361 |
| Mileage: | 36,027 miles |
| Efficiency: | 21 miles city / 28 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | GRAY |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 2L I4 TURBO |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$27,995
View Details
2020 Ford F-150 XLT
| Stock Number: | T1015 |
| VIN Number: | 1FTEW1EP5LKD68814 |
| Mileage: | 117,653 miles |
| Efficiency: | 15 miles city / 21 miles hwy |
| Body Style: | SuperCrew |
| Exterior Color: | Black Sapphire Metallic |
| Interior Color: | GRAY |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 2.7L V6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$25,995
View Details
2016 Ford F-150 XLT
| Stock Number: | T1035 |
| VIN Number: | 1FTFW1EG5GFC43217 |
| Mileage: | 124,044 miles |
| Efficiency: | 15 miles city / 22 miles hwy |
| Body Style: | SuperCrew |
| Exterior Color: | RED |
| Interior Color: | BLK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 3.5L V6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$22,995
View Details
2016 Ford F-250 Super Duty XLT
| Stock Number: | T996 |
| VIN Number: | 1FT7W2BT8GEA14466 |
| Mileage: | 176,539 miles |
| Efficiency: | 12 - 15 miles city / 20 miles hwy |
| Body Style: | Crew Cab 4WD |
| Exterior Color: | WHITE |
| Interior Color: | GREY |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 6.7-L L-6 OHV 24V Turbo Diesel |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$19,995
View Details
2019 Ford F-150 XLT
| Stock Number: | T1018 |
| VIN Number: | 1FTEW1E47KKC63213 |
| Mileage: | 166,482 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 23 miles hwy |
| Body Style: | SuperCrew |
| Exterior Color: | BLUE |
| Interior Color: | GRAY |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 3.5L V6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$19,995
View Details
2012 Ford F-350 Super Duty Lariat
| Stock Number: | T932 |
| VIN Number: | 1FT8W3BT8CEC20083 |
| Mileage: | 201,895 miles |
| Efficiency: | 13 - 14 miles city / 16 - 18 miles hwy |
| Body Style: | Crew Cab 4WD |
| Exterior Color: | BLUE |
| Interior Color: | GREY |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 6.7-L V-8 OHV 16V Diesel |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$17,988
View Details
2016 Ford F-150 XLT
| Stock Number: | T960 |
| VIN Number: | 1FTEW1EF5GKE57781 |
| Mileage: | 153,627 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 25 miles hwy |
| Body Style: | SuperCrew 6.5-Foot Bed 4WD |
| Exterior Color: | Maroon |
| Interior Color: | Grey |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.0-L V-8 OHV 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$15,995
View Details
Contact YNOT Auto Sales
639 S. Pine St
po box 1219
Pinedale, WY 82941
Phone: 307-367-7526
View Map
Print Listing
Copyright © YNOT Auto Sales
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing
