2018 Land Rover Discovery Sport SE
| Stock Number: | T1021 |
| VIN Number: | SALCP2RX1JH738423 |
| Mileage: | 65,404 miles |
| Efficiency: | 21 miles city / 25 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 2L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$11,995
View Details
2005 Ford F-350 Super Duty XL
| Stock Number: | T991 |
| VIN Number: | 1FDSF35Y65EC72128 |
| Mileage: | 130,469 miles |
| Efficiency: | 8 miles city / 8-12 miles hwy |
| Body Style: | FLAT BED |
| Exterior Color: | BLUE |
| Interior Color: | GRAY |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 6.8L V10 |
| Transmission: | AUTOMATIC |
Price:
$14,995
View Details
2018 Ram 1500 Tradesman
| Stock Number: | T1045 |
| VIN Number: | 1C6RR7KG3JS294717 |
| Mileage: | 130,572 miles |
| Efficiency: | 15 miles city / 23 miles hwy |
| Body Style: | SWB Crew Cab |
| Exterior Color: | WHITE |
| Interior Color: | GREY |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 3.6L V6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$14,995
View Details
2017 Jeep Grand Cherokee Trailhawk
| Stock Number: | T927A |
| VIN Number: | 1C4RJFLG5HC782788 |
| Mileage: | 119,319 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 25 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | WHITE |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 3.6-L V-6 DOHC 24V FFV |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$15,988
View Details
2016 Ford F-150 XLT
| Stock Number: | T960 |
| VIN Number: | 1FTEW1EF5GKE57781 |
| Mileage: | 153,627 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 25 miles hwy |
| Body Style: | SuperCrew 6.5-Foot Bed 4WD |
| Exterior Color: | Maroon |
| Interior Color: | Grey |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.0-L V-8 OHV 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$15,995
View Details
2020 Chevrolet Equinox LS
| Stock Number: | T1047 |
| VIN Number: | 2GNAXSEV8L6275456 |
| Mileage: | 90,227 miles |
| Efficiency: | 25 miles city / 30 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | BLACK |
| Interior Color: | GREY |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 1.5L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$15,995
View Details
2020 Land Rover Discovery Sport S
| Stock Number: | T1036 |
| VIN Number: | SALCJ2FXXLH834950 |
| Mileage: | 73,984 miles |
| Efficiency: | 19 miles city / 24 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | WHITE |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 2L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$16,995
View Details
2012 Ford F-350 Super Duty Lariat
| Stock Number: | T932 |
| VIN Number: | 1FT8W3BT8CEC20083 |
| Mileage: | 201,895 miles |
| Efficiency: | 13 - 14 miles city / 16 - 18 miles hwy |
| Body Style: | Crew Cab 4WD |
| Exterior Color: | BLUE |
| Interior Color: | GREY |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 6.7-L V-8 OHV 16V Diesel |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$17,988
View Details
2012 Jeep Wrangler Rubicon
| Stock Number: | T1028 |
| VIN Number: | 1C4HJWFG3CL142711 |
| Mileage: | 106,907 miles |
| Efficiency: | 16 miles city / 20 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 3.6L V6 |
| Transmission: | AUTOMATIC |
Price:
$18,995
View Details
2024 Nissan Altima SV
| VIN Number: | 1N4BL4DW3RN333580 |
| Mileage: | 110,481 miles |
| Efficiency: | 27 miles city / 37 miles hwy |
| Body Style: | CAR |
| Exterior Color: | Silverstone Metallic |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 2.5L I4 |
| Transmission: | CVT CVT |
Price:
$18,995
View Details
Contact YNOT Auto Sales
639 S. Pine St
po box 1219
Pinedale, WY 82941
Phone: 307-367-7526
View Map
Print Listing
Copyright © YNOT Auto Sales
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing
